“Barbie” ve “Oppenheimer”: Neden devam filmi gelmeyecek?

Peace Hug

New member
Kültür sansasyonel başarılar

Neden Barbie ve Oppenheimer’ın devamı gelmeyecek?

Durum: 07/24/2023| Okuma süresi: 2 dakika

La vie en rose: “Barbie” filmi aynı adlı oyuncak serisine dayanmaktadır. Oyuncular: Margot Robbie “Barbie” ve Ryan Gosling “Ken” olarak.

WELT podcast’lerimizi buradan dinleyebilirsiniz.

Gömülü içeriğin görüntülenmesi için, üçüncü taraf sağlayıcılar olarak gömülü içeriğin sağlayıcıları bu izni talep ettiğinden, kişisel verilerin iletilmesi ve işlenmesine ilişkin geri alınabilir onayınız gereklidir. [In diesem Zusammenhang können auch Nutzungsprofile (u.a. auf Basis von Cookie-IDs) gebildet und angereichert werden, auch außerhalb des EWR]. Anahtarı “açık” konumuna getirerek, bunu kabul etmiş olursunuz (herhangi bir zamanda iptal edilebilir). Buna, GDPR Madde 49 (1) (a) uyarınca belirli kişisel verilerin ABD dahil üçüncü ülkelere aktarılmasına verdiğiniz onay da dahildir. Bununla ilgili daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Onayınızı istediğiniz zaman anahtar ve sayfanın alt kısmındaki gizlilik aracılığıyla geri çekebilirsiniz.

Hafta sonu sinemada “Oppenheimer”ı ve kısa bir süre sonra “Barbie”yi kim izlemedi? Hala biletlerin varsa. Her iki film de son derece başarılı sinemalarda gösterime girdi ve rakamlar karşı konulamaz. Ancak Christopher Nolan’ın başka planları vardır.

Auf twitter Quentin Tarantino’nun bu hafta sonu Los Angeles’ta sinemaya giderken çekilmiş bir fotoğrafı var. Westwood Village’daki Oppenheimer’dan yeni çıktı ve Barbie biletleri almak için Regency Bruin’e doğru birkaç adım attı.

Eğer aldıysa. Almanya’da da “Top Gun”un son zamanlarda sahip olduğundan daha fazla kapalı gişe performans vardı. Bu, her şeyden önce bir pazarlama başarısıdır. Hafta sonu gelişen ağızdan ağza bir etki.

Her şeyden önce, Hollywood filmlerinin bir süredir stüdyoları şeytani bir virüs gibi etkisi altına alan sıradan gişe rekorları kıran korseden iki filmin kurtulmasına izin vermesinin bir etkisi: “Bir çizgi roman karakterine ihtiyacımız var ve bu artık yeterli değilse, o zaman yarım düzine.”

ayrıca oku

“Barbie” ve “Openheimer”

Bununla birlikte Christopher Nolan, bilimin sorumluluğuna olan kişisel ilgisini Oppenheimer’da sürdürdü ve Greta Gerwig, oyuncak figürlerin acımasız animasyonlarının formülünü bozdu ve feminist/anti-feminizm anarşisinin Barbie üzerinde kontrolsüzce yürümesine izin verdi; ciddi bir eleştirmen olarak, -kendi tahminlerimin aksine- bu konuda hayran kaldığımda hayretten inanmamaya kadar değişen bakışlar alıyorum.

Rakamlar (Barbie ilk üç günde 360 milyon dolar ve Oppenheimer’ın yarısı) neredeyse karşı konulamaz olsa bile, Gerwig kesinlikle Barbie ve Ken’in devam filmini yönetmeyecek, tıpkı Christopher Nolan’ın Oppenheimer 2’yi çekmesi gibi. Nolan zaten başka yönlerde düşünüyor. Evet, hala James Bond ile ilgileniyor dedi.

Ancak Bond yapımcıları okumaya devam ediyor: “Yazar, oyuncu kadrosu, yönetmen – tam paket olmalı … Masaya getirebileceğim her şeyle beni gerçekten istemelisin.” Aksi takdirde, başka birinin yaptığını ilk gören ben olmak isterim.”