Till Lindemann: “Dil” videosu ve mesajı

Peace Hug

New member
DYeni haftanın Mimimi Ödülü – tantana, gök gürültüsü, gümbürtü, dünya çapındaki yangın – Berlinli kan ve sahne altı grubu Rammstein’ın şarkıcısı Till Lindemann’a verildi. Bu vesileyle hayata geçirdiğim ödül yalnızca tek bir kategoride veriliyor ve tamamen subjektif ve taraflı kriterlere göre dağıtılıyor (böylece bu açıkça görülüyor): “en acımasız kurban sahnelemesi”.

Geçen haftanın ödül sahibi Hubert Aiwanger’in, Mimimi’de konuk oyuncu olarak yer aldığı yeni programı “Hexenschuss Kuşağı için Cadı Avı” ile Bavyera’daki histerik toplantılarda bira çadırlarında başarılı bir şekilde tur atmaya devam eden Lindemann’ın bunu başarması bile oldukça muhtemel. anavatan (“Yeşil sos gerçek bir Essen! Gerçekten!”) Hessen – aşmak için.

ayrıca oku

Tillemann’ın uygulama çalışmasının tamamı henüz bütünüyle görülemediğinden dikkate değer. En son solo çalışması “Zunge”, ses ve video biçiminde 9 Eylül’e kadar yayınlanmayacak – ilk bakışta her şey grup çalışmasının entelektüel açıdan minimalist başlığında kalıyor. Ancak “Bild”den meslektaşı Steinbach’ın şimdi yayınladığı müzikli kısa filmden ilk fotoğraflar şunu kanıtlıyor: Birisi buraya gerçekten gönül vermiş. Veya kafeste.

Yasak değil

Çünkü yakın zamanda Berlin savcılığının pençesinden serbest bırakılan ve suçluluk veya masumiyet bulmadan kendisini her türlü iğrenç şey nedeniyle soruşturan Lindemann’ı işte böyle görüyoruz: ancak Lindemann’ın genişliğinde ve Lindemann’ın yüksekliğinde olan bir kafeste oturamıyor. ayağa kalk ve masumların dimdik ayakta dur, dört ayak üzerinde, başı öne eğik bir şekilde pişmanlık duruşunda bulunuyor. İsimsiz gardiyanlar tarafından canavarlaştırılan asil bir canavar.

Hayır, elbette tüm bunlar, insanlığın, büyük kahraman Lindemann’ın ya da onun Feuilleton’un uzun süredir düşündüğü gibi, “lirik benlik” – vergi makamlarında bir alt memur olarak veya sadece Apolda gibi şehirlerin sakinleri olarak var olmaktan hoş bir değişiklik yapmaz, Till’in, Linde’nin, adamın oldukça iyi olduğu konusunda hemfikirdi. bir suçlu.

ayrıca oku

2021 Spasskaya Tower Uluslararası Askeri Müzik Festivali'nin Kapanışı

Belki suç açısından değil ama bir şekilde (eğer bu değerlere duyarlı ülkede hala bunu söyleyebilirsek!) ahlaki açıdan. İnternetten özel bir Rus tarafından ayrılan ve biraz meraklı olan bir grup kız arasından birini seçmesine pekala izin verilebilir, bu kız daha sonra iyi grup üst katta müzik simülasyonu yaparken, o da yeraltında, çok az bilgiyle. büyük sanatçı ruhu insan saçmalıklarına indirgenmiş. Yasak değil.

Ve yasak olmayan şeye, zikzak tavuk pisliğine, sonuçta izin verilmeli! Hossa!

Kızın yanağından kan akışı

Ve yine de “medya” ve “ahlakçılar”, hatta etkilenen “hisseden kadınlar” bile kireç solucanını kişisel bir arafın içine itti. Biri özel olarak bu kadar hassas olan hakkında kötü yazdı! Köln yayıncılarından gelen bu saçmalık dükkanı, sihirbaz (“Büyük Göğüsler”) kelimesiyle daha ileri şiir projeleri için işbirliğini bile iptal etti. Till, yalnızca hayranlarının yardımıyla, burnunu çekerek ve aralarında Berlin MeToo’nun 180 derecelik dönüşü de dahil olmak üzere çok sayıda avukatın yardımıyla dayandı ve kendini kurtardı. Ve konuşmayı çok isterken susmuştu.

ayrıca oku

Orijinal resim açıklaması: Alena Makeeva uzun süredir Till Lindemann ile arkadaş

Videoda ağzı acımasız, sert dikişlerle dikilmiş durumda. Kendi kafasının içinde sıkışıp kalmış gibi görünen, kask yerine kafes takan bir doktor hakkında. Ah, düzen uysal ama bir o kadar da tutsak. Her yerde uyuyan koyunlar!

Sonra – Bild’in görebildiği kadarıyla: güzel bir kız, saf ve makyajsız, ama soğuk bir bakış ve bakire yanaklarında kan akışı var. Ve bir kuzgun, Corvus, uluyan kanatlı ihanet tanrısı! Lindemann’ın şunu söylemesi gerekiyor: Kurban olmaktan harika, çok büyük bir sanat çıkarıyor. Hubsi, kusura bakma, ikinci sırada!

Ama şimdi! Basını durdurun! “Şarkıcının yakın çevresi”nin (sormamak daha iyi) olduğunu okudum, şarkının ve videonun, Lindemann’ın süper eski tarz beyazların perspektifinden bir rock yıldızı olduğuna dair canlı yorumlarını çevreleyen iddia edilen “skandaldan” önce yaratıldığı konusunda beni temin edin. en iyi adamlar.

Ben şimdi ne yapacağım? Golü atıyorum! Ödülü ona bırakırsam değerlerime ihanet etmiş olurum! Eğer onu bir daha elinden alırsam, o zaten yine bir kurban olur!

Bu tür şeyleri bilen birine hızlı bir çağrı. Merhaba? Evet, Peter burada. Sen, bir sorum var. Anladım… güzel. Harika, ben böyle yapıyorum. Tanrı seni korusun! Evet haha, onun iyi bir adam olmasına izin verelim, tamam.

Her durumda, Till Lindemann’a sorulan 25 soru yayınlanmadı.